14 C
Скопје
понеделник, мај 28, 2018

Хумористични факти за мажите :)

Овие „вистини“ ќе ве зачудат, ќе ве изненадат и ќе ве насмеат. За некои од нив воопшто не сте ни претпоставувале дека се така...

ТРИ НЕДЕЛИ НИ ТРАГА, НИ ГЛАС: Македонија е во потрага по загубено лице (ВИДЕО)

Граѓанин доаѓа во полициска станица да пријави исчезнато лице. Полицискиот службеник го прашува за детали за изгледот на исчезнатиот за да може да направи фото...

ФОТО: Македонските навивачи со непријатно изненадување за Вујо во Загреб

Не е тајна дека словенечкиот селектор Веселин Вујовиќ, како поранешен тренер на Вардар е еден од омилените ликови кај македонската ракометна публика, но пасијата...

Кучешки капења! (ВИДЕО)

Она кога не ти е по мерак капењето :D

Виц на денот: Тајната на селскиот доктор со наставничката

Селскиот доктор имал врска со наставничката. И како што обично се случува, таа забременила. Таа родила машко и му рекла: – Ти си го правел,...

Полнети тиквички со сирење

Состојки: 1 кг. тиквички 150 гр. сирење 50 гр. путер 3 јајца магдонос црн бибер сол Подготовка: Тиквичките (1 кг.) исечете ги на половина по должина...

ВИДЕО: Кучето Бејли кое глуми дека е мртво

Кучето Бејли е исклучително слатко, но и талентирано. Ваквиот талент му ги обезбеди неговите „пет минути слава“, односно гостување во „Шоуто на Дејвид Летерман“. Имено, трикот...

Корисни совети за Егејци и Власи

Живееме во време на криза и еве неколку корисни и БЕСПЛАТНИ совети како да заштедите :). Купувајте производи, што веќе се насецкани или нарендани......

ВИДЕО: Нов клип од стенд-ап комичарот Бојан Велевски – „ТВ СЕРИИ“

И оваа недела актерот и стенд-ап комичар Бојан Велевски на својот Јутјуб канал објави нов видео клип со наслов „ТВ СЕРИИ“. Велевски во 10-минутното видео...

Популарно