7 C
Скопје
четврток, февруари 22, 2018

ХИТ ВИДЕО од „Фчерашни Новости“: Еве како ќе звучат македонските песни ако се смени...

Во најновата епизода на „Фчерашни Новости“ покрај другото можете да видите и како ќе звучат македонските песни ако Република Македонија го смени името. Погледнете како...

Виц: Внуката кај баба на село

Оди внуката на распуст кај бабата на поседок в село. Седи ден, два, три и веќе не можела да издржи, па ја прашува бабата: Бабо,...

Ова го можат само кучињата! (смешни видео компилации)

Видео кое сигурно ќе предизвика насмевка на вашите лица!

Ретро хумор: Диме од Пехчево на Милионер

Неповторливиот Диме од Пехчево! Уживајте! :)

ВИДЕО: Нов клип од стенд-ап комичарот Бојан Велевски – „ТВ СЕРИИ“

И оваа недела актерот и стенд-ап комичар Бојан Велевски на својот Јутјуб канал објави нов видео клип со наслов „ТВ СЕРИИ“. Велевски во 10-минутното видео...

ФОТО: Фотошоп монтажи од „Битката на Трамп со пенкалото“

Претседателот на САД, Доналд Трамп во текот на потпишувањето на наредбата за градење ѕид на границата со Мексико, се соочи со неочекувана пречка од...

ВИДЕО: Лизгав фудбал и жешки танги – Комбинација од секси и опасни потези

На прв поглед изгледа секси кога се тресат жешките задници стегнати во микро бикини костими, но лизгавиот фудбал подразбира и опасни потези.

ВИДЕО: Компилација од најсмешните клипови за јануари

Крајот на јануари носи компилација од најсмешните и најоткачени непријатни настани и незгоди кои се појавија на интернет. Погледнете го овомесечниот избор на видео снимки од...

НЕ Е СКРИЕНА КАМЕРА: Еден копа, 11 гледаат – вака се чисти снегот на...

Дваесетина дена по врнежите на снег во Скопје, одредени делови од градскиот плоштад Македонија се сеуште под мраз и снег. Не е дека на терен...

Популарно