-1.9 C
Скопје
вторник, февруари 25, 2020

Кои хороскопски знаци се најмоќни, најопасни, најсекси…?

Најмоќниот хороскопски знак Можеби ќе се изненадите, но тоа е хороскопскиот знак Риби. Да, овие романтичари со нежни души всушност имаат најсилен карактер, бидејќи собрале...

Дневен хороскоп: 04.08.2019

ОВЕН Работа: Факторот на среќа ќе ве послужи и ќе успеете да остварите се она што го посакувате. Љубов: Ве очекува ново познанство од кое ќе...

Дневен хороскоп: 01.12.2018

Овен Ако продолжите да се трудите околу работата, можете да остварите големи успеси. Можно е да не сте задоволни со ситуацијата на полето на љубовта. Склони...

Дневен хороскоп: 31.10.2018

Овен Размислувате за промени на полето на работата. Сакате подобро да се организирате за да ги имплементирате. Постои личност која ви е многу важна и со...

Што ќе им донесе 16 јануари на хороскопските знаци?

Биковите се неодлучни, Вагите немаат среќа во љубовта. Прочитајте го хороскопот за 16 јануари Овен Решението на проблемите сепак нема да дојде толку брзо, како што сте...

Неделен хороскоп: 4 – 10 февруари

Прочитајте го хороскопот за оваа недела. Овен Добра недела за нови планови. Оваа година ја почнавте одлично и таквите аспекти ќе продолжат и понатаму. Во љубовта ви...

Хороскоп за 22.05.2018 (Вторник)

  Jaрец Потребен ви е повеќе одмор, па затоа денеска одвојте неколку часови од денот за релаксација. Исто така, обрнете малку повеќе внимание на вежбањето. Малку...

Дневен хороскоп: 12.03.2019

Овен Моментално ви се случуваат важни промени во вашето окружување на работа. Потребно е да бидете во тек. Можни се мали несогласувања на полето на љубовта. Зголемете...

Хороскоп за 29.06.2018

Јарец Аспектите ви се добри а вие ќе бидете задоволни. Околината ќе биде задоволна од вас, па тоа ќе ви дава додатна сила за работа....

Овие два хороскопски знаци имаат повеќе среќа отколку памет

Тие секогаш се извлекуваат од секаква ситуација и имаат среќа во неверојатни моменти. И додека останатите се измачуваат и се трудат околу некои работи, тие...

Популарно