-6 C
Скопје
недела, февруари 23, 2020

Најпознатиот руски астролог тврди: Во 2020 година овие 3 знака ги очекува невидена среќа!

Новата година наскоро пристигнува и сите знаци од зодијакот се надеваат на нови промени, меѓутоа нема сите да ја имаат таа среќа Според предвидувањата на...

Хороскоп за 01.06.2018 (Петок)

Јарец Желбата за страст денес ќе ви го подобри расположението, а вашиот партнер ќе биде посебно романтичен. Искористете го овој ден рационално и подгответе му...

Овие 3 хороскопски знаци се најлоши во сексот

Кога се работи за сексот, постојат премногу различни вкусови и сензибилитети. Луѓето имаат секс за обострано да уживаат, да споделат интима, љубов или само...

Љубовна астрологија: Кој е роден за жешка летна авантура?!

Тие живеат за летна романса и не очекуваат од вас ништо повеќе од тоа, а со нив дефинитивно најдобро ќе се забавувате. Проверете дали...

Ова се 3-те најзлобни личности во хороскопот- проверете дали сте меѓу нив

Во хороскопот, постојат знаци кои се претерано добри, но и оние кои се себични и злобни. Ова се трите најзлобни личности во астрологијата, а...

Најсексапилните особини на секој знак: Лавовите освојуваат со шарм, Овните играат на страст

Секој хороскопски знак има некоја своја привлечна еротска нота. Кога се ќе се собере и одземе, излегува дека сексапилот е нешто што не е...

Дневен хороскоп: 04.10.2018

Овен Премногу сте скромни во однос на работата. Направете нешто ново и оригинално во што ќе се пронајдете. Ве привлекува еден Рак. Можеби не сте спремни...

Дневен хороскоп: 13.10.2018

Овен Факторот среќа ќе ве послужи денес и ќе ви помогне да се ослободите од некои дилеми. Ве очекува можност да се зближите со личност која...

Дневен хороскоп: 10.04.2019

Овен Подготвени сте да направите драстични промени на ова поле, бидејќи моменталната ситуација не ви одговара. Саканата личност не покажува доволно нежност, тоа вам ви значи...

Дневен хороскоп: 27.03.2019

Овен Не донесувајте нови одлуки за да не направите нови грешки. Бидете трпеливи на работа. Важно ви е да го дефинирате односот со партнерот. Подготвени сте...

Популарно