10 C
Скопје
петок, јуни 5, 2020

Четири хороскопски знаци кои и во самоизолација мислат само позитивно!

Не секој ја има таа способност и во најтешки мигови да ја гледа најпозитивната страна. Проверете дали сте вие меѓу нив? Овие 4 хороскопски...

Почнува владеењето на Рибите: Зошто тие се толку посебни личности?

Родените во овој хороскопски знак се меѓу најинтересните, но и најтешко разбраните личности кои ги познавате. Рибите се многу дружељубиви личности кои сакаат да се...

Новогодишни украси според хороскопот: Бикот ја одбира највисоката елка, Вагите сакаат украси од оригами…

Новата година е на прагот, насекаде владее празнична атмосфера, елките и украсите блескаат во сите домови и сите со нетрпение ја чекаат најлудата ноќ.Сигурно...

Овие 3 хороскопски знаци ако еднаш влезат во вашиот живот никогаш нема да ги...

Лав Овие личности се страствени, великодушни и добри љубовници. Тие се доминантни и снаодливи и секогаш го постигнуваат она што го сакаат. Кога ќе се заљубат...

Неделен хороскоп (02.12.2019-08.12.2019)

Оваа недела планетата Јупитер влегува во знакот на Јарец, отворајќи долг период на успеси за родените во овој знак, но и за Биковите и...

Раковите ќе мора да се соочат со реалноста, Лавот е нервозен…

Овен (21.03 – 20.04) Без оглед на тоа колку опуштено и пријатно ќе делувате на околината, малкумина ќе знаат што навистина ве мачи. Рано се...

Зимски хороскоп: Откријте ја вашата судбина во наредните месеци

Овен Немојте да се менувате поради другите. Обновете ги сопствените желби и работете на себе си. Веќе ги пуштивте корените и сè е подготвено за...

Дневен хороскоп за недела 24 ноември 2019

Овен Работa: Пред вас е ден во кој ќе имате повеќе време за одмор. Работата не ве уморува премногу. Љубов: Поволен ден за флерт. Ве очекува...

Судбина е да бидат богати: Овие 4 хороскопски знаци се магнет за пари

Јарецот е многу трудољубив и буден, доста способен да започне свој бизнис и да заштеди пари за да гарантира тивка старост. Ракот сигурно знае да...

Дневен хороскоп: Ракот во нов флерт, мали загуби за Девицата, прилив на пари за...

ОВЕН: Пред вас е период во кој ќе видите дека е време да напредувате и да ги менувате своите работни планови. Саканата личност е подготвена...

Популарно