6.5 C
Скопје
понеделник, април 22, 2019

Некогаш ја нарекуваа “крава“, а денес е секс бомба вредна 3 милиони долари (ФОТО)

Најпознатата манекенка со невообичаен изглед, Вини Харлоу стана едно од заштитните лица на Victoria’s Secret. Вини е единствен модел со витилиго, изразена депигментација на кожата,...

Веќе три месеци ни трага ни глас: Исчезна една од најплатените актерки на светот

Кинеската актерска икона и една од најплатените глумици во светски рамки, Фан Бингбинг, буквално исчезна од јавноста и секојдневието без трага. Од актерката, која...

После децениски молк: Сопругата од Вуди Ален проговори за семејната драма

New York Magazine стана најново бојно поле во војната помеѓу Вуди Ален, Миа Фероу и нејзините деца. Популарното списание се спрема да објави експлозивно интервју...

Фановите во солзи: Пијан обожавател со нож ја нападна Дара Бубамара во Париз

Пејачката Дара Бубамара на настап во Париз беше нападната од страна на нејзин пијан обожавател. Јанќ Вираг, Србин кој живее во Париз откри детали за...

Публиката во студиото подзина: Карлеуша среде емисија стана и замеша со огромниот секси задник...

Јелена Карлеуша од секогаш умеела да привлече големо внимание зад себе, а истото се случи и овој пат откако пејачката објави видео на својот...

Лавовите од Тетово

Македонија одсекогаш представува расадник за врвни уметници и музичари. Доказ за тоа е Conquering Lion бенд од Тетово Македонија .   Conquering Lionе реге кросовр бенд кој...

Bizzy до Слаткар: „Јудо, ти си пола Србин пола Б’лгар“ – референдумот предизвика хаос...

Откако раперот Слаткар се придружи на владината ергела музичари кои штo за засега непознати хоннорари пејат во кампањата за референдумот организирана од Владата и...

Хакирани и објавени на интернет фотки на кои Кендал Џенер позира гола (18+)

Во хакерски напад биле украдени фотографии на кои Кендал Џенер позира гола, а направени од фотографот Расел Џејмс, кој ги фотографирал за потребите на...

ВИДЕО: Принцот Вилијам ги помеша државите, па стана хит на социјалните мрежи

Принцот Вилијам присуствувал на свеченото отворање на јапонскиот дом на културата во Лондон, а за таа прилика учествувал во разни работилници. Токму на отворањето му...

„Бекстејџ“ се враќа на малите екрани од понеделник

Конечно е решена мистеријата! Долгонајавуваната ѕвезда, која ја промовираа многу естрадни фаци, јавни личности, спортисти и актери на социјалните мрежи – вчера на гламурозна...Популарно