18 C
Скопје
вторник, јули 17, 2018

НАМЕРНО ИЛИ СЛУЧАЈНО: Татијана Стефаноска покажа нешто повеќе (ФОТО)

Атрактивната пејачка позира само во маичка под која не носи градник, а по сè изгледа ни гаќички Познатата пејачка Татијана Стефановска неодамна направи провокативна фотосесија...

Распродаден саботниот концерт на Жељко Јоксимовиќ

Концертите на 1, 2 и на 3 декември ќе бидат сосема поинакви од оној историскиот на „Филип Втори“ Од македонскиот организатор на целиот овој проект...

Аца Лукас пред сите извади ќеса со бело – направи црта и започна хаос...

На снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се случи целосен хаос кога Аца Лукас извадил кеса со бел прав и си стави на крофните кои...

Посветено на Тоше: Стартува „Kастинг талент шоу“ за мјузиклот Тајно моја

Македонската опера и балет е во потрага по најталентираните кандидати кои ќе ги толкуваат двете главни улоги (машка и женска) во мјузиклот посветен на...

Популарно