17 C
Скопје
понеделник, јуни 25, 2018

Брутално: Џенифер Лоренс и Крис Прат се понижуваа со меѓусебни навреди

Целта на препукувањето со навреди, очи во очи, седнати еден спроти друг, е еден од нив да излезе победник кога другиот ќе се скриши...

Кирк Даглас наполни 100 години

Славниот холивудски актер Кирк Даглас, чии улоги ја одбележаа кинематографијата на 20. век, денеска го прославува 100. роденден. Од почетокот на филмската кариера во 1946...

Колку пари заработува Џони Деп?

Џони Деп е најпреплатениот актер според анализата на магазинот „Форбс“. Овој актер веќе втора година по ред е на првото место на листата на најпреплатените...

Целото шоу на Victoria’s Secret во Париз (видео)

Погледнете ги Ангелите на Викторија и нивната прекрасна ревија во Париз:

Која е првата Playboy Playmate Македонка?

Во 2011 година, Нина Костова беше првата Playboy Playmate од Македонија. види повеќе (18+)

Таксират меѓу 10. најдобри европски фестивали

Фестивалот ТАКСИРАТ од фестивалската публика е изгласан за еден од најдобрите европски фестивали на затворено  во рамки на „Европските фестивалски награди“. ТАКСИРАТ годинава се најде...

Катарина Ивановска и Сашко Коцев во „Трето Полувреме„ (18+)

Жешка сцена на Катарина Ивановска и Сашко Коцев во македонскиот филм „Трето Полувреме“ (18+)  

Софија Куновска и Никола Ристановски во „Збогум на 20от век“ (18+)

Жешката сцена на Софија Куновска и Никола Ристановски во култниот македонски филм „Збогум на 20от век“ (18+)

Македонски актерки во еротски филмски сцени (18+)

Македонски актерки во еротски филмски сцени (18+)

ВИДЕО: 25-те најпопуларни песни за 2016 година измиксани во една

DJ Earworm на својот Јутјуб профил го промовираше традиционалниот музички микс во кој се споени најголемите хитови за годината која изминува. Најновиот поп „мешап“ на...

Популарно