17 C
Скопје
недела, септември 23, 2018

Пејачката си игра со оган- Ријана среде базен му се закануваше и викаше на...

Славната пејачка Ријана се почесто е во центарот на вниманието поради својот љубовен живот. Светските медиуми со брзина на светлината минатиот месец ја пренесоа веста...

Манекенка позираше во вода на Бахамите: На морските кучиња тоа не им се допадна,...

Катарина Заруцки е 19-годишна студентка која се занимава со манекенство од своја 14 година. Таа обожува да патува, а на својот Инстаграм профил споделува...

Кајли Џенер ги „истиши“ усните – силиконите одат во историјата

Припадничката на сестринскиот клан Кардашијан/Џенер, популарната Кајли Џенер ги изненади своите обожаватели откривајќи дека целосно ги отстранила силиконите од усните. Кајли, која својот изглед, со...

Фото: Атрактивната Нивес прави се за Хрватска: Има понуда за англискиот репрезентативец!

Атрактивната Нивес Целзиус продолжи да ја поддржува репрезентацијата на Хрватска. Нивес во текот на целиот Мундијал беше голема поддршка за „коцкестите“, а сигурно така ќе биде...

Најпопуларната секс бомба на сите времиња пристигна во Русија- од трибините ќе го бодри...

Вечерва во Русија вечерва се игра првото полуфинале на СП помеѓу Белгија и Франција, но целото внимание денеска во светските медиуми е свртено кон...

Јеца „тасма“ гола пропагира мода без крзно

Не мора да ви се допаѓа како лик, уште помалку како пејачка (веројатно одамна не е првенствено пејачка, ионака е очајно слаба во тој...

Фото: Нејзината мајка беше најпозната водителка во Југославија, но кога ќе ја видите Теодора...

Ќерката на најпознатата југословенска лото девојка Сузана Манчиќ ги остави сите без зборови откако на својот Инстаграм профил објави сексапилни фотографии во бикини. Теодора која...

ФОТО: Влатко наголемо планирал враќање на сцената, Билбилов го открива нивниот последен разговор

Музичката сцена во Македонија е шокирана по информацијата дека младиот пејач Влатко Илиевски е пронајден мртов вчеравечер во автомобил во скопската населба Аеродром. Социјалните мрежи...

Се огласи семејството на Влатко Илиевски: Објавено кога и каде ќе биде погребот на...

Познатиот македонски пејач Влатко Илиевски ќе биде погребан утре (недела, 8.7.2018 година) во 12 часот на гробиштата во Ѓорче Петров. Неговото семејство, пријателите и фановите ќе...

Црна Гора се тресе: Бекамови доаѓаат на одмор во Свети Стефан

Еден од најгламурозните парови, Дејвид и Викторија Бекам, оваа година ќе летуваат на Свет Стефан во Црна Гора, јавуваат локалните медиуми. Доаѓањето е тајно, бидејќи...

Популарно