16 C
Скопје
среда, јуни 20, 2018

„Некст тајм“ допре до сите Македонци – погледнете го најубавиот спот за песната „Слушам...

Спотот е правен на режија на Огнен Шапковски кој успеа да направи едно од најдобрите видео записи кои до сега ги имаме видено на...

Вистински хит: Влатко Алексовски со македонска верзија на “Шушана”

Фолк пејачот Влатко Алексовски сними спот на песната “Сузана” во продукција на ИН Продукција. Спотот се снимаше во Маврово, а специјална гостинка на спотот...

За сите кои се иселија од Македонија: Новата песна на Лозано ќе ви ги...

„Километри“ е новото музичко остварување на еден од нашите најдобри машки изведувачи, Влатко Лозаноски – Лозано. Песна на која како автори повторно се потпишува братско-сестринскиот...

Се огласи Сашо Тасевски по „нокаутот“ од Васко Ефтов: Гаќите се уште на мене,...

Од вчера вечер и во текот на денешниот главна тема на социјалните мрежи е интервјуто кое Васко Ефтов го нагости актерот и директор на...

„Не се труди да победиш на Евровизија, само покажи го задникот“: Бура од коментари...

Делегациите на сите 43 земји што ќе се натпреваруваат на годинашната „Евровизија 2018“ се веќе собрани во Лисабон, каде што од вчера започнаа и...

Ќерката на Цеца се пожали на Инстаграм: Има само еден проблем, не знае како...

Ќерката на популарната фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, неодамна толку ослабе и ја направи својата фигура неверојатна, на што многу девојки и завидуваат. Како...

Ќе добие бебе со 15 години помладо момче: Пејачката која остана вдовица пред неколку...

Според лекарските анализи, познатата пејачка е во седмата недела од бременоста. Гога Секулиќ ќе добие дете со 15 години помладиот свршеник Урош Домановиќ, со кого...

ВИДЕО: Карлеуша е секси професорка, Дара е немирна ученичка – Со ова жешко видео...

Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг, а овој провокативен спот дефинитивно...

Како е можно Кејт Мидлтон да изгледа ВАКА неколку часа после породување?

Кејт Мидлтон вчера во 11 часот претпладне се породи и на свет го донесе своето трето дете и втор принц од бракот со Вилијам,...

Го гледал некој порно клипот од македонската фолк пејачка?

Регионот пред повеќе од десеттина години на нозе го крена порно филмот на тогаш и не толку славната и популарна хрватска пејачка Северина Вучковиќ....

Популарно