4 C
Скопје
четврток, јануари 24, 2019

„Некст тајм“ допре до сите Македонци – погледнете го најубавиот спот за песната „Слушам...

Спотот е правен на режија на Огнен Шапковски кој успеа да направи едно од најдобрите видео записи кои до сега ги имаме видено на...

Побарале да им помогнат со фотошоп да се избрише голиот човек од вереничката фотографија!...

Еден пар побарал на интернет помош околу фотошоп, сакале да го тргнат голиот човек од позадина од нивната фотографија. Но, „интернетот“ го направи тоа што...

Оди сине, оди си од тука, живеј убав живот, гради убава иднина, не се...

Сметки еден куп. Фрижидерот речиси празен. Куќата дува од секоја страна. Крпиш дупка по дупка. Кратко кажано, крпен живот... „И се беше убаво. Изгледаше како...

Каква змија сте според вашиот хороскопски знак (само за жени)

Овен-Питон Силна и непредвидлива особа. Дури најсилниот маж може да си тргне со солзи во очите после судир со жената Овен. Не напаѓа во грб....

Сексот на 20, 30, 40 и 50 години

Зборот „секс“ е како наплив на возбуда, страст, експеримент. Тој е задоволство, но и неопходност. Повеќето луѓе веруваат на тврдењето дека сексуалната желба се...

Ова е најбогатиот Македонец , нема да ви се верува што поседува! (ФОТО)

Се работи за Зејнула Елези, неговата животна приказна започнува уште како дете од 16 години. Младиот Македонец Зејнула Елези на негови 16 години ја напушта...

БРАВО ЗА ИСКРЕНОСТА: Ова е најлудото CV на сите времиња!

Ова е дефинитивно најлудото CV кое сте го виделе некогаш! Во потрага по работа секој од нас некогаш бил принуден да состави CV со кое...

„Тетоважата ја правев кога бев пијан и ми беше селска“: Погледнете што направи Андреј...

Исцртувањето на телото како уметност постои насекаде во светот, било застапено и во културните традиции на голем број домородни племиња, за денес да добиe...

5 совети за секс откако ќе станете родители

Откако ќе станете родители, сексот не престанува! Не, тој може дури и да се подобри! Да, времето кога ќе бидете сами се намалува така...

Докторите се борат за животот на Дарко Лазиќ: Возел пијан, а шест години немал...

Српскиот пејач Дарко Лазиќ, кој утринава доживеа страшна несреќа на автопат во Србија, шест години нема возачка дозвола, а во моментите додека возел бил...

Популарно