26 C
Скопје
петок, јули 20, 2018

Линдзи Пелас за Playboy – тоа е ТОА! (18+)

Кога таа ќе распали со своите обилни и жестоко секси гради, ништо друго веќе не е исто и важно. 🙂           Taratur.mk

Канцелариска заводничка (18+)

Таа на работа оди со велосипед, а во канцеларија е доминантна заводничка која прави палавштини кога не ја гледа никој. 🙂           Taratur.mk

Кафенцето е најслатко без градник: Згодната актерка ужива да е разголена

Бланка Бланко дефинитивно знае кој е добитниот рецепт за медиумско и јавно внимание, па нема проблем често да си го практикува истиот. Секси актерката Бланка Бланко,...

Внимавајте кој датум го бирате: Ова е најпопуларниот ден за свадба годинава- има и...

Доколку планирате да правите свадба оваа година, добро размислете кој датум ќе го изберете. Трендовите на венчавките не престануваат, а за оваа година најпопуларен датум...

Најубав храм на човештвото е срцето на една жена- цитати

Жената ти вели: „Оди по ѓаволите!“ Ти одиш, а таа веќе те чека таму  - Данте Алигиери Господ ги измислил пијаниците за грдите...

3 знаци кои покажуваат дека имате работа со пасивно-агресивна личност

Сите ние барем еднаш во животот сме се нашле во ситуација во која требало да се справиме со некој пасивно- агресивен човек. Овие луѓе...

Најголемите предности на жената

Жените се понежниот и неопходен дел од светот. Тие работат подеднакво со мажите и прават многу напор за постигнување на своите цели. Борбата и...

6 работи што треба да ги направите во 2018 година

На почетокот на новата година, секој човек прави планови за тоа како сака годината да биде за него. Мисли за своите соништа и целите...

Променете го начинот на кој што живеете!

1. За почетокот на секој нов ден Кога се будите, нека првата мисла ви биде за тоа каква привилегија е да сте живи, да...

Девојки убава вечер за „плакнење“ на очи :)

Момциве добро си ја знаат работата ;)

Популарно