-6 C
Скопје
недела, февруари 23, 2020

Се омажи поранешната македонска мисица: Свадбеното видео ќе ве воодушеви како ниедно досега!

Во 2011 година на изборот за Мис во Кина, нашата земја ја претставуваше убавата прилепчанка Лилјана Илиеска чиј лик и атрактивна појава и ден...

ТОП СЕКС ИГРАЧКИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПРОБАТЕ

Имате момче, вашата врска е сè што сте посакувале... Се разбира, тоа е најважното, здрава врска исполнета со љубов, но како и сè друго...

Најчестите женски изговори за избегнување на секс

„Главата ќе ми експлодира“, „Жешко ми е“, „Смрзнав“, „Децата спијат, ќе ги разбудиме“, „Децата се будни, ќе нѐ слушнат“... Ретко која жена може искрено...

Диета која го намалува холестеролот

TLC режимот на исхрана ги елиминира килограмите и лошите масти во крвта. Овој план на исхрана подразбира што повеќе консумирање на овошје, зеленчук, интегрални...

Совети на младите мајки во врска со доењето

Како полесно да ги совладате првите денови на мајчинството и потполно да уживате во вашата нова улога! Мали брадавици Тоа претставува технички проблем, кој за да...

РЕЦЕПТ НА ДЕНОТ: Велешка пита пастрмалија

Пита пастрмалија Велешка пита пастрмалија со домашно свинско месо - вкусен зимски специалитет, кој мора да го пробате доколку сакате да ја вкусите вистинската пита) 1....

Најмалата ќерка на Трамп е вистинска секс бомба

Најмладата ќерка на Доналд Трамп, Тифани има 23 години и дипломирала на Универзитетот во Пенсилванија. Таа е единственото дете кое Трамп го добил од бракот...

ФОТО: Таа е најзгодната фитнес девојка во светот

Ана Нистром доаѓа од Шведска. Родена во 1992 година во Стокхолм. Таа се занимава со фитнес, а нејзините фотографии стана популарна ширум светот благодарение...

ФОТО: Русија на нозе, жена на министер позираше топлес

Атрактивната сопруга на заменикот министер за одбрана на Русија, Светлана Захарова на Инстаграм објавила фотографии од одморот, но заради нив реагирала и официјална Москва. Имено,...

Популарно