6.5 C
Скопје
понеделник, април 22, 2019

23-годишната Лина Перез – одраз на заводливост и сексапил

Лина Перез практично живее облечена во бикини, поради што на Инстарграм на нејзините фотографии очи плакнат околу половина милион фанови. A photo posted by I...

Новата Miss BumBum има специјално изненадување за Меси (ФОТО+ВИДЕО)

Титулата Miss BumBum за Сузи Кортез е веќе минато, а Бразилката, сепак, се потруди да остане во сеќавање на обожавателите на бујни задници. Посебно...

10 интимни гестови кои за мажите понекогаш немаат никакво значење

Сигурно ви се случило да запознаете некој дечко кој се однесувал совршено и правел еден куп романтични гестови, за на крајот да исчезне како...

И порно актерките се супер мајки, јас сум жив доказ за тоа

Една од најпознатите ѕвезди од филмовите за возрасни, Тори Блек, одговарала на многуте прашања на посетителите на социјалните мрежи, а во своите одговори открила...

Најубавите цитати од Моника Белучи за љубовта и животот

Иако е позната по занесните облини и безвремената убавина која се спротивставува на стареењето, актерката и моделот Моника Белучи докажува дека освен надворешната убавина...

ФОТО: 5 комбинации на Иванка Трамп за кои се зборува

Иако Меланија Трамп го зазеде местото на прва дама на Америка, многумина сметаат дека многу поголемо влијание врз стилот на жените низ целиот свет...

Знаци што укажуваат дека сте му само секс-играчка

Во денешно време љубовните и сексуалните односи се толку збунувачки што никогаш не знаете на што сте. Еве како можете да препознаете дали тој со...

ФОТО: Оваа девојка ја надмина Мерилин Монро

Неодамна, во Британија беше спроведено истражување за тоа која е најславна и најпрепознатлива икона на убавината во последното столетие. Во истражувањето учествуваа илјадници испитаници на...

Се омажи поранешната македонска мисица: Свадбеното видео ќе ве воодушеви како ниедно досега!

Во 2011 година на изборот за Мис во Кина, нашата земја ја претставуваше убавата прилепчанка Лилјана Илиеска чиј лик и атрактивна појава и ден...

ТОП СЕКС ИГРАЧКИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПРОБАТЕ

Имате момче, вашата врска е сè што сте посакувале... Се разбира, тоа е најважното, здрава врска исполнета со љубов, но како и сè друго...Популарно