11 C
Скопје
сабота, февруари 16, 2019

Што ја разликува балканската жена од останатите жени во светот

На прв поглед, балканската жена не се разликува многу од другите жени во светот, барем на изглед. Дури тука има и предност. Знае да...

Редакцијата на ЈАВНО ви посакува да издржите на зимскиот студ

Редакцијата на ЈАВНО ви посакува да издржите на зимскиот студ со мал избор на жешки фотографии од убави македонки! Македонки на ЈАВНО...

ЖЕШКО: Анастасија Квитко повторно „освојува“ со нова доза сексапил

Неодоливиот фитнес модел Анастасија Квитко повторно пали и жари на Инстаграм. Таканаречената руска Ким Кардашијан не пропушта прилика редовно да ги држи „под туража“ своите фанови со...

ПРОДАВАЧКА БЕЗ ГАЌИЧКИ: Се наведна да ги собере портокалите, а купувачите паднаа во транс...

Купувачите во еден маркет останаа без зборови кога пред нивните сопствени очи продавачката откри дека заборавила да облече гаќички. Имено, додека ги редеше портокалите на...

ВИДЕО: Сопругата на Џемаили се снимаше на плажа и повторно ги запали социјалните мрежи

Ерјона Џемаили стана хит на Европското првенство во Франција и ги разубави трибините со својот атрактивен изглед, но сега сопругата на Блерим е вистинска...

КОНЕЧНО ПРИЗНАА: Жените сакаат големи пениси, сè друго е лага!

Жените навистина сакаат големи пениси, барем кога станува збор за секс за една вечер или врски кои, барем на почетокот, не се сигурни дека...

Целото шоу на Victoria’s Secret во Париз (видео)

Погледнете ги Ангелите на Викторија и нивната прекрасна ревија во Париз:

Тетоважата на Саша од Грција (18+)

Саша Баста, Плејбој Грција ноември 2007.  

Сузана Манчич во Плејбој – гола лото „девојка“ (18+)

Г-ѓа Сузана во Плејбој, 2004 година.

Убавите Германки од цел свет (18+)

Плејбој Германија, октомври 2015.  


Популарно