8 C
Скопје
среда, ноември 14, 2018

ФОТО: Најсексапилната и најгламурозна баба на светот има 35 години

Кери Хилтон има 35 години и на социјалните мрежи, според многумина, го држи приматот најсекси баба на светот. А според годините дефинитивно е една...

Ова е за сите бестрашни жени!

Постојат различни типови на бестрашни жени, но секоја од нив знае како да се бори за себе. Тие се борат за она што го...

Беспрекорното тело на Трејси Сејдини (ФОТО+ВИДЕО)

Трејси Сејдини е 18-годишна секс бомба и албанска убавица од Елбасан, која живее во Тирана. Позната стана откако се пријави на натпреварот за убавина за...

Интимни женски фризури кои ги возбудуваат мажите

Секоја жена по свој сопствен вкус ја уредува својата интимна зона, но постојат три интимни фризури кои во спалната соба го доведуваат мажот до...

Секоја фризура си говори за карактерот

Фризурата е важен дел од нашиот изглед и сите одвреме-навреме сакаме да направиме промени со косата. Но, дали сте знаеле дека токму тој избор на...

Запознајте ја Сомер Реј: Жените ја идолизираат, а мажите не можат да и одолеат...

Иако терминот „Кралица на Инстаграм” е често употребуван, изгледа дека успеавме да го пронајдеме вистинскиот сопственик на таа титула, а тоа е Сомер Реј. Не...

Еве зошто мажите сакаат да имаа секс искуство со повозрасна жена! (ФОТО)

Добро познато е дека помладите мажи сакаат да имаа сексуално искуство со повозрасна жена. Често тоа го коментираат и меѓусебе самите мажи а дали досега...

Совршенство кое шета по земјата: Погледнете ја убавицата Џејми-Ли Бојл (Фото)

Џејми-Ли Бојл е 18-годишна жешка убавица и модел од австралиски Њукасл која пали и жари со своите сексапилни фотографии на социјалните мрежи. Во светот на...

Младата Франческа им го „украде” умот на мажите со само неколку „жешки” фотографии (Фото)

Франческа Лараин е фотомодел со италијанско потекло и венецуелска адреса, родена на 28 септември, 1996 година во Каракас, Венецуела. 172 сантиметри високата секс бомба е...

10 работи поради кои е супер да се биде слободна жена во триесетите!

Жените во триесетите имаат јасен поглед во животот, се чуствуваат посилно, посигурно и посамоуверено поради тоа што научиле многу за работата и љубовта, а...

Популарно