28 C
Скопје
петок, јули 20, 2018

25 начини со кои партнерот ви покажува дека ве сака

Делата повеќе зборуваат од зборовите. Дури и ако вашиот партнер не ви кажува често „те сакам“ има многу други начини на кои го покажува тоа....

КОНЕЧНО ПРИЗНАА: Жените сакаат големи пениси, сè друго е лага!

Жените навистина сакаат големи пениси, барем кога станува збор за секс за една вечер или врски кои, барем на почетокот, не се сигурни дека...

Каква жена сте според месецот на раѓање?

Кога е вашиот роденден? Јануари Жените родени во јануари се исклучително амбициозни, но истовремено и конзервативни и сериозни. Тие имаат тенденција да бидат многу критични и...

3 знаци кои покажуваат дека имате работа со пасивно-агресивна личност

Сите ние барем еднаш во животот сме се нашле во ситуација во која требало да се справиме со некој пасивно- агресивен човек. Овие луѓе...

Направи си сама неверојатна фризура за помалку од 5 минути

Имате потреба од брза фризура без помош на фризер? Ви треба само чешел за коса и ластичиња. Погледнете го видеото:

Предлог шминка за вашата незаборавна вечер

Матурите се ближат, а возбудата кај матурантите сè повеќе расте. Ќе бидете во свечен фустан/одело или нешто по лежерно и модерно? Сигурно веќе сте...

Младата Франческа им го „украде” умот на мажите со само неколку „жешки” фотографии (Фото)

Франческа Лараин е фотомодел со италијанско потекло и венецуелска адреса, родена на 28 септември, 1996 година во Каракас, Венецуела. 172 сантиметри високата секс бомба е...

Ако сакате вистинска љубов престанете да се гледате со овие типови на мажи!

Без разлика колку се „одлични“, почнете да ги избегнувате. Можат да ви подарат незаборавни ноќи, но не и сериозна врска. Често се наоѓате во...

И актерките од турските серии имаат целулит (галерија)

Познатата турска актерка Њургул Јешилчај ги има истите проблеми со целулитот како и секоја жена. Тоа се разбира не значи дека Њургул не е...

5 знаци кои покажуваат дека се претворате во „тетка“

Со текот на годините се случуваат различни трансформации со жените, но најстрашната од нив е  претворањето во „тетка“. Зошто се случува така е тешко...

Популарно