16 C
Скопје
сабота, мај 26, 2018

Запознајте ја Сомер Реј: Жените ја идолизираат, а мажите не можат да и одолеат...

Иако терминот „Кралица на Инстаграм” е често употребуван, изгледа дека успеавме да го пронајдеме вистинскиот сопственик на таа титула, а тоа е Сомер Реј. Не...

Еве зошто мажите сакаат да имаа секс искуство со повозрасна жена! (ФОТО)

Добро познато е дека помладите мажи сакаат да имаа сексуално искуство со повозрасна жена. Често тоа го коментираат и меѓусебе самите мажи а дали досега...

Совршенство кое шета по земјата: Погледнете ја убавицата Џејми-Ли Бојл (Фото)

Џејми-Ли Бојл е 18-годишна жешка убавица и модел од австралиски Њукасл која пали и жари со своите сексапилни фотографии на социјалните мрежи. Во светот на...

Младата Франческа им го „украде” умот на мажите со само неколку „жешки” фотографии (Фото)

Франческа Лараин е фотомодел со италијанско потекло и венецуелска адреса, родена на 28 септември, 1996 година во Каракас, Венецуела. 172 сантиметри високата секс бомба е...

10 работи поради кои е супер да се биде слободна жена во триесетите!

Жените во триесетите имаат јасен поглед во животот, се чуствуваат посилно, посигурно и посамоуверено поради тоа што научиле многу за работата и љубовта, а...

Не е актерка, но толку е убава што морале да ја земат да глуми...

Станува збор за убавицата наречена Чагла Демир, која ги освои срцата на фановите ширум светот благодарение на нејзината младост и убавина, која таа ја...

ФОТО+ВИДЕО: Оваа раскошна убавица е најсексапилната Канаѓанка, а прави и одлични вежби за задникот

Благодарение на социјалната платформа за инстант слава и публицитет, славниот Инстаграм, Аманда Ли стана славна благодарение на 11.7-те милиони следбеници на таа мрежа. Сега таа...

Не е за луѓе со слабо срце: Жешката Нивес Целзиус позира во долна облека...

Атрактивната и провокативна хрватска пејачка, писателка и старлета, Нивес Целзиус признава дека поради улогата на бремена жена, добила неколку килограми вишок, но не изгубила ниту...

Напивка со која за два дена почнува да го топи салото

СОСТОЈКИ: 125 грама рен 3 лимони 3 лажици мед Ставете го во блендер ренот. Земете три лимони, расечете ги, извадете им ги семките, па...

Во Њујорк на момент се застана: Адриана Лима низ улиците правеше жешки фотки (фото)

Една од најубавите жени на светот, Адриана Лима во петокот сними жежок едиторијал низ улиците на Њујорк. Иако не беше гола, или во долен веш,...

Популарно