-2 C
Скопје
недела, февруари 17, 2019

Бујното деколте ја оттргна од UFC рингот – денес уште важи за една од...

Секоја тешка по пет килограми – бујните гради на Линдзи Пелас биле „преголем товар“ за неа, поради кој била принудена да го напушти UFC...

Ова се четирите работи кои секој МАЖ сака да ги види кај една ЖЕНА!

Иако поголемиот дел од жените мислат дека мажите можат да ги освојат со црвен кармин, а нив природниот изглед е секогаш поатрактивен. Имено, дури 57%...

Желба за секс – мажи vs. жени

Желбата за секс е мистериозна, особено кај жените. Сте се запрашале ли некогаш зошто желбата за секс на вашиот партнер не се поклопува секогаш...

СИТЕ МАКЕДОНСКИ ВАЛКАНИ АФЕРИ – Лила, Исеиева, Мелита…

Аферата и скандалот со прељубата на српската фолк ѕвезда Јелена Карлеуша го крена Балканот на нозе… Исто како што своевремено тоа се случи со...

Викторија Бекам користи крема направена од нејзината крв – еве колку чини

Бившата „спајсица“ и веќе етаблирана модна дизајнерка, Викторија Бекам, „списка“ 1.350 евра за новата хидрирачка крема за лице специјално изработена од нејзината крв. Сопругата на...

Егзотична провокација: Нина Агдал гола на Карибите

Славната данска манекенка Нина Агдал во топлес и во целосно разголено издание позираше среде егзотичната убавина на Карибите. Фаталната Агдал разголените фотографии ги објави на Инстаграм, „трикстерски“...

Разголена на снегот

Со опис дека надвор е „ебено ладно“, една од припадничките на кланот Кардашијан/Џенер, заводливата Кендал сподели две фотографии на кои позира облечена само во...

После крајот на 10-годишната љубовна романса – Алесандра Амброзио има нов фраер

Светски славната манекенка и бивш ангел од модната елита на „Victoria’s Secret“, Алесандра Амброзио, празниците ги поминува во родниот Бразил со своите најблиски, меѓу...

Напиток од здрави намирници за топење на вишокот килограми

Комбинацијата од здрава исхрана, редовни физички активности и спортување и добар сон е добитен рецепт за одличен физички изглед и убава фигура. Но, понекогаш се...

Влегов во врска со оженет човек, на памет не ми текна дека ќе ми...

Воопшто не бев свесена во што се впуштам, кога започнав врска со оженет човек. Не е дека имав намерата, ниту пак сум имала такво...


Популарно