10.2 C
Скопје
четврток, мај 23, 2019

Свекрва – НАЧИН НА „УПОТРЕБА “

Тој конечно, ти ја побарал твојата рака и срцето ... и ти си толку среќна. Но, пред да се растрчаш да избираш венчаница, ќе мораш...

7 причини да излегувате со жена над 40!

Драги мажи, ќе ви ги изброиме 7 причини (иако се многу повеќе :) ) кои ќе ве убедат дека состанувањето со жена над 40...

Должината на косата открива каква жена сте

Според некои истражувања начинот на кој ја носите вашата коса е одраз на вашата личност. И можеби има вистина, бидејќи жените секогаш прават промени...

Жешко е во сауната (18+)

Кејси Рајан знае како да се опушти во сауната и притоа да ги надразни машките страсти. Останатото на фотографиите, по ред. 😉 Извор: Таратур

Начинот на кој што се држите за рацете кажува каква е вашата врска

Ако некогаш сте биле вљубени, знаете колку е прекрасно чувството да се шетате со вашиот љубен фатени за раце. Можеби не сте забележале, но...

Девојки убав ден за „плакнење“ на очи :)

Си ја знаат работата дечкиве 🙂

12 работи кои тој никогаш не би ги признал пред тебе

Велат дека секоја жена има скриена мистерија во себе. А како е кај мажите? Тие исто така имаат тајни за кои ние дури и...

Знаци дека те користи само за потхранување на неговото его

За жал, постојат многу мажи кои имаат проблеми со самодовербата. Тие сметаат дека нивната способност да имаат секс со жени, да ги контролираат жените...

И актерките од турските серии имаат целулит (галерија)

Познатата турска актерка Њургул Јешилчај ги има истите проблеми со целулитот како и секоја жена. Тоа се разбира не значи дека Њургул не е...

Таа нема потреба од скапи подароци …

Таа нема потреба од скапи подароци. Таа нема потреба да ја водиш во луксузни ресторани. Таа нема потреба од огромни букети со рози. ...

Популарно