31 C
Скопје
недела, септември 23, 2018

Новата Miss BumBum има специјално изненадување за Меси (ФОТО+ВИДЕО)

Титулата Miss BumBum за Сузи Кортез е веќе минато, а Бразилката, сепак, се потруди да остане во сеќавање на обожавателите на бујни задници. Посебно...

10 интимни гестови кои за мажите понекогаш немаат никакво значење

Сигурно ви се случило да запознаете некој дечко кој се однесувал совршено и правел еден куп романтични гестови, за на крајот да исчезне како...

Amazon Video наскоро достапна глобално, дали и Македонија ќе биде дел од пазарот?

Сериите и филмовите на Amazon Video наскоро ќе бидат достапни насекаде. Телевизијата долго време служи како дополнителна мотивација за купувачите да се преплатат на...

ФОТО: Откријте дали сте перверзни – Што гледате на фотографијата?

Човечкиот мозок е способен да види две слики во една, но несвесно одбира една. Таа доминантната која ја избираме се темели на нашите искуства. Што...

И порно актерките се супер мајки, јас сум жив доказ за тоа

Една од најпознатите ѕвезди од филмовите за возрасни, Тори Блек, одговарала на многуте прашања на посетителите на социјалните мрежи, а во своите одговори открила...

Македонскиот волк од Аркадија до денес

МАКЕДОНЦИТЕ И ВОЛКОТ Во книгата The Glory of Generositie е претставен грбот на принцот на Ематија – Македон. Книгата е дел од приватната колекција на...

Најубавите цитати од Моника Белучи за љубовта и животот

Иако е позната по занесните облини и безвремената убавина која се спротивставува на стареењето, актерката и моделот Моника Белучи докажува дека освен надворешната убавина...

ФОТО: 5 комбинации на Иванка Трамп за кои се зборува

Иако Меланија Трамп го зазеде местото на прва дама на Америка, многумина сметаат дека многу поголемо влијание врз стилот на жените низ целиот свет...

Знаци што укажуваат дека сте му само секс-играчка

Во денешно време љубовните и сексуалните односи се толку збунувачки што никогаш не знаете на што сте. Еве како можете да препознаете дали тој со...

ФОТО: Оваа девојка ја надмина Мерилин Монро

Неодамна, во Британија беше спроведено истражување за тоа која е најславна и најпрепознатлива икона на убавината во последното столетие. Во истражувањето учествуваа илјадници испитаници на...

Популарно