16.7 C
Скопје
понеделник, мај 27, 2019

Кирстен Нелсон – секси модел од конзервативно семејство

Кирстен Нелсон е секси фотомодел и зависничка од фитнес која на Инстаграм знае како да ги прикова погледите и вниманието од таа популација врз...

Третмани против опаѓањето на косата кај мажите

Околу 85% од мажите имаат забележително опаѓање на косата до својата 50-та година од животот. Кај некои од нив, опаѓањето на косата започнува и...

Зошто оваа мода никогаш не треба да се врати на сцена (фотофалерија)

Некои модни трендови никогаш не се симнуваат од модната писта, а периодот кога многу од модните детали од 70-те и од 80-те години се...

Таа го има најубавиот задник: Ова е победничката на „Мис бум бум“ (ФОТО+ВИДЕО)

Ерика Канела е сопственичка на најдобриот бразилски задник, но ни останатите кандидатки не е дека немаат аткрактивен задник. Ерика следната година ќе ја носи наградата...

Популарно