22.4 C
Скопје
понеделник, мај 28, 2018

Катарина Ивановска и Сашко Коцев во „Трето Полувреме„ (18+)

Жешка сцена на Катарина Ивановска и Сашко Коцев во македонскиот филм „Трето Полувреме“ (18+)  

Згодни момци: Мускулести фармери позираат за француски календар

Згодни фармери од Франција застанаа пред објективот на фотографот Фред Гудо за да помогнат во создавањето на жежок календар за годината која претстои. Мускулестите момци...

Софија Куновска и Никола Ристановски во „Збогум на 20от век“ (18+)

Жешката сцена на Софија Куновска и Никола Ристановски во култниот македонски филм „Збогум на 20от век“ (18+)

Daily Mail: Мажите не сакаат слабички жени – еве какви преферираат

Британскиот весник Daily Mail неодамна спроведе мало истражување за да добие одговор на вечото прашање: Каква форма на женско тело најмногу ги привлекува мажите? Со...

Провокативната латино убавица Бернис Бургос

Мајка, модел и бизнисменка – вака на кратко ја опишуваат Порториканката Бернис Бургос, која речиси преку ноќ стана еден од најпризнатите и најдоминантни урбани...

Alfa Romeo со 9 модели за 5 години

Компанијата „Alfa Romeo“ планира да пушти на пазарот во следните 5 години цели 9 нови модели. Ова го пишува весникот „Autocar“ кој го цитира...

„Златен волан“ за Audi Q2 и Audi А5 купе

Моделите Audi Q2 и Audi А5 купе на автомобилскиот премиум производител од Инголштад триумфираа на наградите „Златен волан“, каде што освоија прво место во...

Кирстен Нелсон – секси модел од конзервативно семејство

Кирстен Нелсон е секси фотомодел и зависничка од фитнес која на Инстаграм знае како да ги прикова погледите и вниманието од таа популација врз...

Третмани против опаѓањето на косата кај мажите

Околу 85% од мажите имаат забележително опаѓање на косата до својата 50-та година од животот. Кај некои од нив, опаѓањето на косата започнува и...

Зошто оваа мода никогаш не треба да се врати на сцена (фотофалерија)

Некои модни трендови никогаш не се симнуваат од модната писта, а периодот кога многу од модните детали од 70-те и од 80-те години се...

Популарно