7 C
Скопје
четврток, февруари 22, 2018

Не помагајте и на вашата сопруга!

Бесценета приказна и совети од еден сопруг и татко: Другар ми дојде кај мене, и во текот на разговорот отидов да ги измијам садовите.  Ме...

20 грешки со кои можете да ја изгубите жената на вашиот живот

Ја сакаш. Сакаш да сте заедно. Но таа почнува да се оддалечува... Зошто? Бидејќи ја губиш намерно и несвесно во исто време. Како го...

10 знаци кои покажуваат дека таа ве изневерува

Мажите и жените постојано се расправаат кој од половите мами повеќе. Вистината е дека полот не е важен... Има некои знаци кои покажуваат дали...

7 причини да излегувате со жена над 40!

Драги мажи, ќе ви ги изброиме 7 причини (иако се многу повеќе :) ) кои ќе ве убедат дека состанувањето со жена над 40...

7 грешки кои ги прават мажите за време на секс

Кога имате секс, последното нешто што сакате е да ја разочарате вашата партнерка.  Голем дел од мажите не се свесни што не прават во кревет,...

Можно ли е зголемување и задебелување на пенисот?

Ретко ќе најдете маж кој ќе зборува за ваков „проблем“, доколку го има. Мала е бројката на оние што се одлучуваат на ваков потег....

Совети за бракот од еден разведен маж

„Мажите се женат од досада, жените се мажат од љубопитност. И едните и другите остануваат разочарани. “- Оскар Вајлд Секој брак се развива во одредена...

Само сакав да ја имам без ветувања- Чарлс Буковски

Таа ми се допадна. Никогаш не побарав повеќе отколку што можев да и дадам. Таа беше моја во вечерните часови. Не многу често, не...

Кога плачат мажите?!

Мажите се силната половина од човештвото. Тие се оние кои ги поддржуваат жените во најтешките моменти, им помагаат како психички, така и физички. Но,...

6 совети за сексот кои сите мажи треба да ги знаат

Вашата врска има потреба од повеќе страст и жешки ноќи?  Господа, читајте внимателно! :) 1. Ерогени зони Сите знаеме какво е влијанието на ерогените зони. А...

Популарно