22.6 C
Скопје
понеделник, март 18, 2019

Груевски до Албанците: Јас сум Македонец, секој Албанец кој својата иднина ја планира во...

Јас сум Македонец, сакам да им порачам на сите Албанци, секој Албанец кој својата иднина ја планира во оваа држава со овие граници, во...

23-годишната Лина Перез – одраз на заводливост и сексапил

Лина Перез практично живее облечена во бикини, поради што на Инстарграм на нејзините фотографии очи плакнат околу половина милион фанови. A photo posted by I...

12 работи кои тој никогаш не би ги признал пред тебе

Велат дека секоја жена има скриена мистерија во себе. А како е кај мажите? Тие исто така имаат тајни за кои ние дури и...

Од денеска Фејсбук ја наплаќа оваа опција

Со новиот пилот проект, Фејсбук најави дека има за цел да наплаќа на членството во групите на оваа социјална мрежа. Тоа значи дека основачот и...

Виц на денот: Полицаец и плавуша

Полицаец запира плавуша за прекршок. Полицаецот: – И сега што правиме? Плавушата: – 20 евра или да ги соблекувам гаќите? – Дај 20 евра, зошто гаќите може и да...

Кирстен Нелсон – секси модел од конзервативно семејство

Кирстен Нелсон е секси фотомодел и зависничка од фитнес која на Инстаграм знае како да ги прикова погледите и вниманието од таа популација врз...

(ВИДЕО) Додека ги интервјуираше играчите доби бомба во глава!

Бизнис лигата од година во година е се поинтересна, а случувањата во лигата редовно ги следат новинарите од спортската емисија „Полн Погодок“. Сепак, дека новинарската...

ФОТО: Конечно откриена тајната за „малиот Марсовец“

Со посебни анализи е откриена тајната на костурот долг 30 сантиметри со конусовидна глава , за која се мислело дека е вонземјанин. Мумифицираниот скелет долг...

Настап кој мора да го погледнете: 13- годишно девојче го освои светот(ВИДЕО)

Тринаесет годишната Кортни Хадвин направи ерупција на „Америка има талент“. Таа на сцената се појави со голема трема, па дури и не беше сигурна во...

Предупредувањето од Илон Маск за вештачката интелигенција ја леди крвта во вените

Илон Маск се појавува во новиот документарец од Крис Пајн, Do You Trust This Computer, во кој се истражува потенцијалната опасност која вештачката интелигенција...


Популарно