18 C
Скопје
петок, мај 24, 2019

Топ 10 најлудо заработени црвени картони

Ова се Топ 10 најлудо заработените црвени картони!

Хит видео: Сербет се јави – навистина се јави!

Другарчето се вика Сербет Цаноски и говори неколку јазици, танцува, пее, односно е мултиталентиран. Еве како тој на своите фејсбук фанови, на оргинален начин, им...

Гафови 2016 – К1 Телевизија

Гафови 2016 - К1 Телевизија

Гафови: ТВ СТАР 2016

Гафови: ТВ СТАР 2016

Секси професорка провоцира со градите на приемен – сето тоа фатено на камера

Што вие би направиле ако појдете на приемен испит, а таму ве дочека секс бомба од професорка која секоја прилика ја користи за да...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Реми Гилард малтретира луѓе на плажа

Популарниот француски комичар Реми Гилард повторно го привлече вниманието на Јутјуб заедницата објавувајќи уште едно видео на кое ќе се смеете цел ден. Тој овој...

Компилација: Најсмешни видеа за 2016

Компилација: Најсмешни видеа за 2016

Популарно