5.6 C
Скопје
недела, март 24, 2019

ХИТ ВИДЕО: Водителката остана без заб среде емисија!

Порториканската водителка Соња Кортес доживеала непријатност кога среде емисија и паднал заб. Во видеото се гледа како Соња расоположено зборува, мавта со рацете... и веќе...

ВИДЕО: Компилација од најоткачените паѓања и незгоди од оваа недела

Уникатните и неповторливи, Fail Army и оваа недела изненадија со видео компилација од најоткачените паѓања и непријатни ситуации од неделата што е зад нас. Погледнете го...

ВИДЕО: Урнебесна компилација од најоткачените паѓања на лед и снег

Снегот и ледот ги поттикнуваат луѓето да прават несвојствени подвизи и лудории. Оваа видео компилација е доказ за тоа што сè им паѓа на ум на луѓето...

Најсмешните бебешки моменти за 2016 (ВИДЕО)

Најсмешните бебешки моменти за 2016

Саша Матич и Зоро

Саша Матич и Зоро

Најсмешните видеа за почетокот на 2017

Компилација од најсмешните видеа за почетокот на 2017


Популарно