8 C
Скопје
четврток, октомври 18, 2018

Закон чичиња во 57-ца: Едниот чатува, другиот крка сарма (ВИДЕО)

На Фејсбук наидовме на ептен откачено видео кое, според оној што го има објавено е снимено во автобус 57-ца и на има двајца повозрасни луѓе...

Се ладат на жешково :)

Мало виртуелно разладување за време на жештиниве :).

Пробај да не се насмееш (Видео)

Исплаши ме, ако можеш... :)

10 шанк трикови :) (Видео)

Со овие финти ќе бидете главна ѕверка... :)

Она кога твоите пријатели ја „мразат“ „Despacito“ :D

„Ја слушнав во Јануари прв пат, мислам дека ќе ја слушам до 2100“... :D

Поглед над облаците (Видео)

Летото наближува и веќе ја чувствуваме жештината на сонцето. Уживајте во глетката и звукот на ветрот високо во планината, снимена од дрон. Видете ги...

Топ 20 потези на момците од Harlem Globetrotters

Овие батки ја знаат кошарката од А-Ш...

Како да си направите пиштол од картон (Видео)

Еве ви прекрасен туторијал како да направите пиштол од картон со шаржер, со чкрапало со се :).

10 грешки во машкиот стајлинг

Погледнете кои се 10-те најчести грешки што мажите ги прават со својот стајлинг:

Како се прави „шарен“органски сапун ? (Видео)

Погледнете го ова неверојатно видео!!!

Популарно