-1.9 C
Скопје
вторник, февруари 25, 2020

Видео: Компилација од ТОП 20 најсмешни фудбалски моменти :)

Компилација од ТОП 20 најсмешни фудбалски моменти :)

(ВИДЕО) Алфа и Буби Бета во акција

Алфа и Буби Бета воведуваат ред во сообраќајот !!!

Најсмешните видеа на Интернет: Best Fails април 2018

И додека чекаме да излезе нешто како „чочек во тунел“, да не развесели во овој убав априлски ден, Ви предлагаме да ја погледнете видео...

Ќе ве насмее до солзи: Одбојкар специјализиран за спасување топки

Погледнете како овој одбојкар успеа да ги спаси сите топки: https://www.youtube.com/watch?v=oY2nVQNlUB8  

СОЛЗА И СМЕА 7 – Николче

Драмското студио „Солза и Смеа“ е формирано на 7 Февруари 1996 година во Битола. Како аматерско студио кое работи и функционира во рамките на...

(ВИДЕО) Крадец на месо

Како само успеа да стави цел "бут" во трeнерки ????? https://www.youtube.com/watch?v=X9-uaZ6uaFo

Кит на плажа во Рио (видео)

Жителите на бразилскиот град Рио де Жанеиро, со изненадување откриле дека на една од градските плажи, има труп на кит исфрлен од брановите. Ова...

Ќе ви се заледи крвта: Овие луѓе ги делеа секунди од сигурна смрт! (ВИДЕО)

Мало невнимание може да чини живот. Луѓето во оваа видео компилација се најголеми среќници. Нив секунди ги делеа од сигурна смрт. Делови од видеото се вознемирувачки,...

Луди фудбалски тепачки (ВИДЕО)

Она кога ѕвездите ќе „полудат“:

Кои се најпознатите фудбалски фамилии

Крвта вода не станува...

Популарно