18 C
Скопје
петок, мај 24, 2019

Закон чичиња во 57-ца: Едниот чатува, другиот крка сарма (ВИДЕО)

На Фејсбук наидовме на ептен откачено видео кое, според оној што го има објавено е снимено во автобус 57-ца и на има двајца повозрасни луѓе...

Најсмешните видеа на Интернет: Best Fails април 2018

И додека чекаме да излезе нешто како „чочек во тунел“, да не развесели во овој убав априлски ден, Ви предлагаме да ја погледнете видео...

Кит на плажа во Рио (видео)

Жителите на бразилскиот град Рио де Жанеиро, со изненадување откриле дека на една од градските плажи, има труп на кит исфрлен од брановите. Ова...

ВИДЕО: Јанко со наведната глава го напушти студиото – еве што му кажа гледачката

„Јади Бурек“ која се емитува на Сител 3 важи за  една од најгледаните емисии во Макдедонија. Во продолжение погледнете како една гледачка успеа да го...

Поглед над облаците (Видео)

Летото наближува и веќе ја чувствуваме жештината на сонцето. Уживајте во глетката и звукот на ветрот високо во планината, снимена од дрон. Видете ги...

Фудбалери против судии – откачена компилација со тензични моменти (видео)

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола.

Создадоа направа за мрзливи парови :)

Оваа направа можете да ја користите додека работите, читате или гледате телевизија ... :) :) :) Погледнете го видеото:

Социјален експеримент: Долар за бездомникот или долар за сладолед?

Во ова видео ќе видите како го прават тоа децата :)

(ВИДЕО) Крадец на месо

Како само успеа да стави цел "бут" во трeнерки ????? https://www.youtube.com/watch?v=X9-uaZ6uaFo

Се ладат на жешково :)

Мало виртуелно разладување за време на жештиниве :).

Популарно