29.6 C
Скопје
понеделник, јули 22, 2019

ВИДЕО: Смешна тепачка помеѓу двајца пијани другари

Погледнете го видеото од оваа смешна, но воедно и несекојдневна и непријатна ситуација во која пијаните другари се тепаат, односно едниот се обидува физички...

Создадоа направа за мрзливи парови :)

Оваа направа можете да ја користите додека работите, читате или гледате телевизија ... :) :) :) Погледнете го видеото:

„Свежи“ фудбалски смешки (Видео)

Смешната страна на најпопуларната игра :)

Гафови: ТВ СТАР 2016

Гафови: ТВ СТАР 2016

ВИДЕО: Чичолина беше главна, Маца беше славна – Се сеќавате ли на урнебесниот „Женски...

Ако треба да одбереме македонска видео касета која била најбарана и најпреснимувана, тогаш со сигурност тоа е преставата „Женски оркестар“. Главните ликови- секси Чичолина,...

Луди фудбалски тепачки (ВИДЕО)

Она кога ѕвездите ќе „полудат“:

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Момент кога сте истомисленици со ехото „Ене истото го зборвит и другата...

Погледнете ја оваа генијална сцена од нашиот телевизиски етер во утринските часови. Во емисијата „Ја сакам Македонија“, се јавува гледачка која го искажува својот став...

ХИТ ВИДЕО: Ако ви дојде баба за премиер, тогај ќе видете вие… Фак ју

„Ако ви дојде баба за премиер, тогај ќе видете вие, Фак ју... Ќе го чекам Хан може ќе ме бендиса... Да даде Господ да не...

ВИДЕО: Тошо и Миле го рекетираат Цацко – урнебесна комедија од К-15

Додека е актуелизирана темата со рекетарство еве малце да се насмевнеме, тотално е вистинита приказнава и тоа што се случува во овој скеч. Немаме...

ВИДЕО: Компилација од најоткачените паѓања и незгоди од оваа недела

Уникатните и неповторливи, Fail Army и оваа недела изненадија со видео компилација од најоткачените паѓања и непријатни ситуации од неделата што е зад нас. Погледнете го...

Популарно