-1 C
Скопје
сабота, март 24, 2018

Луди фудбалски тепачки (ВИДЕО)

Она кога ѕвездите ќе „полудат“:

10 шанк трикови :) (Видео)

Со овие финти ќе бидете главна ѕверка... :)

ХИТ ВИДЕО: Ако ви дојде баба за премиер, тогај ќе видете вие… Фак ју

„Ако ви дојде баба за премиер, тогај ќе видете вие, Фак ју... Ќе го чекам Хан може ќе ме бендиса... Да даде Господ да не...

Социјален експеримент: Долар за бездомникот или долар за сладолед?

Во ова видео ќе видите како го прават тоа децата :)

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Момент кога сте истомисленици со ехото „Ене истото го зборвит и другата...

Погледнете ја оваа генијална сцена од нашиот телевизиски етер во утринските часови. Во емисијата „Ја сакам Македонија“, се јавува гледачка која го искажува својот став...

ВИДЕО: Смешна тепачка помеѓу двајца пијани другари

Погледнете го видеото од оваа смешна, но воедно и несекојдневна и непријатна ситуација во која пијаните другари се тепаат, односно едниот се обидува физички...

КОМПИЛАЦИЈА: Најоткечените фото и видео моменти за Св. Валентајн

Најголемата дилема што ги мачи луѓето денеска е дали да го слават Денот на лозарите (Денот на виното) Св. Трифун или да го слават...

ВИДЕО: Компилација од најоткачените паѓања и незгоди од оваа недела

Уникатните и неповторливи, Fail Army и оваа недела изненадија со видео компилација од најоткачените паѓања и непријатни ситуации од неделата што е зад нас. Погледнете го...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Реми Гилард малтретира луѓе на плажа

Популарниот француски комичар Реми Гилард повторно го привлече вниманието на Јутјуб заедницата објавувајќи уште едно видео на кое ќе се смеете цел ден. Тој овој...

Популарно