2 C
Скопје
среда, декември 19, 2018

На тие што им лепат пари, не им е лесно со вакви „лепачи“ (Видео)

Тооо мајсторе... Дечково е еден од ретките лепачи кои знае што прави верувајте го погоди песната и со јак „лепак“ ги залепи тие 100...

ВИДЕО: Како изгледа кога „Застава 101“ вози над 162 km на час (ВИДЕО)

Ова видео е уште едно од низата кое ќе успее да ве насмее. „Полицајците“ од Скриена Камера вршат редовна контрола на автопатот. Додека за вистинската...

Фудбалери против судии – откачена компилација со тензични моменти (видео)

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола.

Жена за сва времена (ВИДЕО)

Ова видео докажува дека жените на моменти можат да бидат многу по луди и откачени од мажите. Погледнете ја оваа девојка која е голем...

ВИДЕО: Растоварање камион со дрва по кратка постапка

Далматинска финта за експресно растоварање камион со дрва. Извор: Таратур

Незаборавна комедија од К15 – Бизнисмени

Една од полудите снимки на екипата на к15 која веќе долго време не е на малите екрани но овие емисии секогаш ќе бидат актуелни...

„Свежи“ фудбалски смешки (Видео)

Смешната страна на најпопуларната игра :)

Видео: Компилација од ТОП 20 најсмешни фудбалски моменти :)

Компилација од ТОП 20 најсмешни фудбалски моменти :)

(ВИДЕО) Алфа и Буби Бета во акција

Алфа и Буби Бета воведуваат ред во сообраќајот !!!

Најсмешните видеа на Интернет: Best Fails април 2018

И додека чекаме да излезе нешто како „чочек во тунел“, да не развесели во овој убав априлски ден, Ви предлагаме да ја погледнете видео...

Популарно