19 C
Скопје
понеделник, август 10, 2020

Facebook архива :)

Татко за милиони :)

ХИТ ВИДЕО: Водителката остана без заб среде емисија!

Порториканската водителка Соња Кортес доживеала непријатност кога среде емисија и паднал заб. Во видеото се гледа како Соња расоположено зборува, мавта со рацете... и веќе...

ВИДЕО: Компилација од најоткачените паѓања и незгоди од оваа недела

Уникатните и неповторливи, Fail Army и оваа недела изненадија со видео компилација од најоткачените паѓања и непријатни ситуации од неделата што е зад нас. Погледнете го...

Популарно