11 C
Скопје
недела, октомври 21, 2018

ВИДЕО: Јанко со наведната глава го напушти студиото – еве што му кажа гледачката

„Јади Бурек“ која се емитува на Сител 3 важи за  една од најгледаните емисии во Макдедонија. Во продолжение погледнете како една гледачка успеа да го...

ФОТО: Таман го научивме да не јаде, коњот рикна (за греота)

На социјалните мрежи кружи фотографија со наслов „Греота за коњот“ на која се гледа како коњ кој влече натоварена влечна кола лежи на патот во т.н. „Пластичарска...

ХИТ ВИДЕО: Бебиња влетаа во кадар, а по нив и жена со „клизачи“ додека...

Упадот на две деца, во текот на интервју кое одеше во живо на британската телевизија Би-би-си, го привлече вниманието на светските медиуми, станувајќи хит...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Момент кога сте истомисленици со ехото „Ене истото го зборвит и другата...

Погледнете ја оваа генијална сцена од нашиот телевизиски етер во утринските часови. Во емисијата „Ја сакам Македонија“, се јавува гледачка која го искажува својот став...

ВИДЕО: Чичолина беше главна, Маца беше славна – Се сеќавате ли на урнебесниот „Женски...

Ако треба да одбереме македонска видео касета која била најбарана и најпреснимувана, тогаш со сигурност тоа е преставата „Женски оркестар“. Главните ликови- секси Чичолина,...

Мажи- ни со нив ни без нив! :)

Дали некогаш сте се запрашале што всушност мажите прават кога се сами дома? Не се сите мажи исти, но голем дел од нив се...

Виц: Толку е грд

Толку е грд што кога ќе се качи на врв од планина и ќе извика на сиот глас: Те сакам! Ехото од планината ќе му врати: Имам...

ВИДЕО: Смешна тепачка помеѓу двајца пијани другари

Погледнете го видеото од оваа смешна, но воедно и несекојдневна и непријатна ситуација во која пијаните другари се тепаат, односно едниот се обидува физички...

Популарно