31 C
Скопје
недела, септември 23, 2018

Убаво ми велеше оној Јоцо…

Моментот кога ќе ти текне дека за разлика од тебе цело маало се снашло во животот... Извор: Чичко Кумплунг  

Седи чичино мирна :) ! (18+)

  Чичко Кумплунг  

ХИТ ВИДЕО: Ако ви дојде баба за премиер, тогај ќе видете вие… Фак ју

„Ако ви дојде баба за премиер, тогај ќе видете вие, Фак ју... Ќе го чекам Хан може ќе ме бендиса... Да даде Господ да не...

ВИДЕО: Машка гордост со три букви – Не, не е тоа што помисливте

Фејсбук страницата Gledy објави кратко видео од емисијата „Зевзекманија“ каде што водителот прави анкета на граѓани и на еден повозрасен граѓанин му го поставува прашањето...

Социјален експеримент: Долар за бездомникот или долар за сладолед?

Во ова видео ќе видите како го прават тоа децата :)

ВИДЕО: Јанко со наведната глава го напушти студиото – еве што му кажа гледачката

„Јади Бурек“ која се емитува на Сител 3 важи за  една од најгледаните емисии во Макдедонија. Во продолжение погледнете како една гледачка успеа да го...

ФОТО: Таман го научивме да не јаде, коњот рикна (за греота)

На социјалните мрежи кружи фотографија со наслов „Греота за коњот“ на која се гледа како коњ кој влече натоварена влечна кола лежи на патот во т.н. „Пластичарска...

Популарно