23 C
Скопје
вторник, август 14, 2018

Виц: Кинеските очила што ги гледаат луѓето голи

Одам во една кинеска продавница да си купам било какви очила. Гледам вакви, онакви, различни. Со ултравиолетова заштита, со вакви рамки, со ваква боја. Доаѓа...

Виц: Перо во шок!

Влегува Перо пијан во спална и сака секс со Мара, а таа му вели: - Бегај бе, имам добиено. Перо пијан мортус, не ја ни слуша...

Виц: Човекојадци

Авион паднал на еден остров. Преживеаните ги фатиле човекојадци. Ги наредиле во ред и водачот почнал да наредува: - Главниот пилот испечете го на жар. -...

Facebook архива :)

Кралицата Трамп на Инстаграм

Trump Queen на Instagram - урнебес! :)   A photo posted by Trump Queen (@ogtrumpqueen) on Nov 18, 2016 at 8:53am PST A photo posted by Trump...

Првомајски виц – каква салата за со скарата!?

– Драги, каква салата сакаш да ти направам за со скарата? – Тоа што ти е најлесно, душо! – Да ти се налутам!?

Галерија: Кога кучињата ќе заборават дека се кучиња

Кога кучињата ќе заборават дека се кучиња

Популарно