10 C
Скопје
понеделник, март 19, 2018

Виц: Кинеските очила што ги гледаат луѓето голи

Одам во една кинеска продавница да си купам било какви очила. Гледам вакви, онакви, различни. Со ултравиолетова заштита, со вакви рамки, со ваква боја. Доаѓа...

Кралицата Трамп на Инстаграм

Trump Queen на Instagram - урнебес! :)   A photo posted by Trump Queen (@ogtrumpqueen) on Nov 18, 2016 at 8:53am PST A photo posted by Trump...

Facebook архива :)

Галерија: Кога кучињата ќе заборават дека се кучиња

Кога кучињата ќе заборават дека се кучиња

Популарно