31 C
Скопје
вторник, август 14, 2018

7 знаци на емоционалното изневерување

Непрестано се жалите од вашиот партнер- Најчесто ваквото жалење се одвива со муабетиве од типот: „Оној мојон копук, нашол некаква дроља на фејсбук...

Ретро хумор: Диме од Пехчево на Милионер

Неповторливиот Диме од Пехчево! Уживајте! :)

ВИЦ НА ДЕНОТ : ГРЧКА ГРАНИЦА

1-ви мај. Продолжен викенд. Голема колона на коли чекаат влез за во Грција. По некое време излегува граничарот а овие му се жалат: – Ај бе цел...

ВИДЕО: Смешна тепачка помеѓу двајца пијани другари

Погледнете го видеото од оваа смешна, но воедно и несекојдневна и непријатна ситуација во која пијаните другари се тепаат, односно едниот се обидува физички...

Создадоа направа за мрзливи парови :)

Оваа направа можете да ја користите додека работите, читате или гледате телевизија ... :) :) :) Погледнете го видеото:

Патриотско фичо

Застава 750 - Ултра македонска лимитирана варијанта

Смеење до солзи: Нов циркуз во квизот на Драган Вучиќ (ВИДЕО)

Дум Ристо, Блажо и Павле. А Спиро? - Учесниците во квизот се чудеа и трудена, но среќа немаа. Квизот „Среќни луѓе“ на познатиот шоумен и пејач, Драган Вучиќ кој...

Гафови: ТВ СТАР 2016

Гафови: ТВ СТАР 2016

МТВ: ПОТПУШУВАЊЕ НА ДОГОВОРОТ (ФОТО)

МТВ: ПОТПУШУВАЊЕ НА ДОГОВОРОТ

ВИЦ НА ДЕНОТ: ПОЛИЦАЕЦ И ПРОФЕСОРКА

Полицаец сопира некоја госпоѓа која возела брзо: – Госпоѓо, вашите документи! – Ве молам не ме казнувајте, јас сум професорка. А полицаецот и враќа: – Е долго го...

Популарно