14.5 C
Скопје
сабота, март 23, 2019

Виц: Перо во с*кс шоп

Перо отишол во Скопје и случајно влегол во еден сексшоп, долго разгледувал и конечно си бендисал една кукла на надувување. Добил инструкции од продавачот...

Виц: Пробај со банана

Ристо му се жали на Перо: Цела недела имам пролив, брат. Никако да запре. Перо му вели: Пробај со банана. Ристо: Пробав, брат. Перо: И? Ристо: Ништо, кога ќе...

Виц: Јавна администрација

Се враќа службеник во јавна администрација изнервиран од работа и и се дере на сопругата : – Добро мори жено, какво кафе ми направи сабајле? –...

Виц: Пијани старци во јавна куќа

Сопственчката на една јавна куќа ја советува една од вработените девојки: – Оди во собите 1 и 2 стави по една кукла н дување. Имам...

Виц: Свештеник, студент и филозоф

Свештеник, студент и филозоф разговараат за сексот. Свештеникот: Јас можам, имам каде ама не смеам. Студентот: И јас можам, смеам, ама немам каде. Филозофот: Јас и можам...

Виц: Политичар на ражен

Фатиле двајца канибали еден македонски политичар и решиле да го испечат на ражен и квалитетно да се нагостат со добро згоениот функционер. Го вртат на...

ВИДЕО: Багерист буквално ја закопа шефицата во еден куп песок

Надзорната камера од едно градилиште во Кина сними неверојатна сцена кога еден багерист за малку буквално не ја уби својата надзорничка која шеташе низ...

Виц: Разумен компромис

Го викаат шефовите еден вработен на разговор: Кажете ни, зошто постојано доцните на работа? Работникот: А вие зошто постојано доцните со платата? Шефовите: Па, нели сепак добивате...

Виц: Блажо и нојот во кафана

Една ден у ресторан влева Блажо, а со него врзано на ортомка еден голем ној.. Седнуат на мас’та, иде келнерката и ги прашуе шо сакат,...

Виц на денот: Машка логика

Трпе седнал дома и сам си размислува: Јас јадам – жена ми готви. Јас валкам – жена ми чисти. Јас правам неред – жена ми средува. Па што...


Популарно