-5 C
Скопје
недела, февруари 23, 2020

За максимално уживање во сексот – три работи што ви гарантираат дека сте на...

Сексот е многу важен сегмент од секоја врска, но овој интимен чин го достигнува својот врв само кога обата партнера максимално уживаат во моментот,...

Жените смислија начин како да постигнат ОРГАЗАМ: Верувајте, ова е и повеќе од бизарно..

Интернетот е непресушен извор на корнисни но и бизарни информации кои, ако ги послушате, може многу да ве чинат – дословно. Трендовите се шират со...

Јавна куќа во Даблин изнајмува кукли за секс

Бордел во Даблин реализира големи печалби, преку изнајмување на секс кукли со огромни гради за 100 евра за еден час. Се работи за најреалистичните...

Видете го најскапиот вибратор на светот (видео)

Ги знаете оние луѓе кои секогаш го сакаат најдоброто? Квалитетна облека, здрава храна, јахти ... а, да - и нивниот златен вибратор, што чини...

Кармен Електра тасма гола го запали Инстаграм (18+)

Кога славната актерка и сексапилна убавица Кармен Електра ќе објави некоја провокативна фотографија на Инстаграм, тоа секогаш предизвикува мала еуфорија кај нејзините следбеници на...

Џорџија Гибс за Sports Illustrated – видео со сексапилен набој

Џорџија Гибс со својот сексапил и заводливост знае како да го искористи и ветрот да придонесе за нејзиното провокативно издание за престижното списание Sports...

Македонски актерки во еротски филмски сцени (18+)

Македонски актерки во еротски филмски сцени (18+)

ГАЛЕРИЈА: Оваа Русинка има бујни гради, но нејзиниот совршен задник ќе ви го земе...

Убавиот руски модел Викторија Одинкова деновиве постојано не чести со жешки фотосесии. Нејзините бујни облини станаа светски познати, а откако ќе ја погледнете оваа фотогалерија...

Како правилно се „тепа“ партнерката во кревет

Специјалистот за BDSM секс Мишико Лоријани ги дава следните совети, ако вашата партнерка глуми „лоша девојка“ која треба да добие по газето. „Меките места“...

Тие знаат најдобро!!! Важни совети за секс од искусни жени!

Можеби овие советни ќе ви збогатат и унапредат љубовниот живот. За сексот сите сакаме да читаме, а советите се она што најмногу сите не интересира.Барем...

Популарно