23 C
Скопје
сабота, август 8, 2020

Playboy жpтва на коронавирусот: По 67 години згасна печатеното издание на култниот магазин

Среде хаосот и паниката кои ги предизвика пандемијата на коронавирус во светски рамки, Playboy објави дека го затвора печатеното издание, пренесуваат американските медиуми. Поради светскиот...

Поранешниот ја претепа, па роди дете од ново момче- познатата српска кошаркарка брутално се...

Славната  српска кошаркарка Милица Дабовиќ и тоа како ужива во првите летни денови од оваа сезона и сподели фотографии од својот одмор. Кошаркарката на својот...

Вака жешката Наташа ги мотивира фудбалерите од Бешикташ

27-годишната манекенка од Данска, Наташа Томсeн, како и многу други инстант секс бомби и убавици, својата слава ја стекна преку Инстаграм. View this post on...

Секој си има своја карактеристика – Еве како да ги заведете хороскопските знаци?

Постои причина што заведувањето често се нарекува и уметност. Тоа е повеќе од флертување и вклучува контакт со очите, допир, сензуалност, но и интелигентен...

ОД РАНДЕВУ ДО КРЕВЕТ: Еве колку средби треба да има пред првиот однос?

Секое лице барем еднаш во животот се прашало дали постои специфичен број на љубовни состанои, после кои е сосема во ред да се спие...

Државни возила во партиска служба: Ситe функционери на СДСМ на ЦО со службени коли...

На синоќешниот состанок на Централниот одбор на владејачката СДСМ, сите државни функционери дошле со државни возила – открива новинарот на ТВ 21, Фуркан Салиу. „ВО...

Жешката адвокатка „ги запали“ улиците во Лос Анџелес

Ана Брага стекна светска слава со својата убавина, провокативност и жешки атрибути, но освен модел, таа по професија е и адвокатка.   Дури и кога ќе...

Како се „калеше“ календарот од Лидија Бачиќ (Видео)

На социјалните мрежи Лидија Бачиќ редовно и бескомпромисно ги држи „под набој“ страстите на своите обожаватели, споделувајќи нови жешки и провокативни кадри и видеа. View...

Вработените скокнаа, родителите им ги затвораа очите на децата: Среде преполн салон на екраните...

Кога преку огромниот ТВ екран во познатата продавница за мебел се појави гол маж среде секс сцена, купувачите беа потполно шокирани. Порно филм е пуштен...

Рита Ора во бикини распали на Инстаграм

Додека одмора на Малдивите, жешката пејачка Рита Ора не пропушта да ги дразни сетилата на нејзините обожаватели на Инстаграм. Светски популарната пејачка со албанско потекло...

Популарно