17 C
Скопје
недела, септември 23, 2018

Жешките разголени ревии на Алварез – убавиците мака мачат да ги одлепат траките(18+)

Кога ќе се спомене името на дизајнерот Џоел Алварез, тоа веднаш асоцира на провокативни и жешки модни ревии, поради фактот што тој е првиот...

Секс со поранешниот – најлоша идеја, еве зошто

Според истражувањето на една фабрика за секс играчки, дури 44 проценти од испитаниците изјавиле дека имале односи со поранешниот партнер. Некогаш враќањето во поранешниот кревет...

Кармен Електра тасма гола го запали Инстаграм (18+)

Кога славната актерка и сексапилна убавица Кармен Електра ќе објави некоја провокативна фотографија на Инстаграм, тоа секогаш предизвикува мала еуфорија кај нејзините следбеници на...

Хакирани и објавени на интернет фотки на кои Кендал Џенер позира гола (18+)

Во хакерски напад биле украдени фотографии на кои Кендал Џенер позира гола, а направени од фотографот Расел Џејмс, кој ги фотографирал за потребите на...

Што говори омилената секс-поза за неговиот карактер?

Секој маж има омилена секс – поза. Но, можеби не сте знаеле дека неговата омилена поза освен физичката кондиција, открива и некои тајни за...

Нови жешки фотки: Северина угул гола ги запали социјалните мрежи (18+)

Помина многу време откако нејзиното домашно порно видео, снимено на една приватна јахта, палеше и жареше по интернетот и немаше човек на Балканот кој...

Секс митови во кои верувавме додека бевме помлади

Дали некогаш ви е смешно кога ќе се сетите во какви работи за сексот сте верувале кога сте биле помлади? Но, кој може да ве...

Поза 77 за огромно задоволство, заборавете на 69 (ФОТО)

Оваа поза е совршена за мрзелив утрински секс, бидејќи не е потребно изведување на некоја особена акробација. Нејзината предност е во тоа што со...

Женски сексуални фантазии

Фантазијата е моќна сексуална алатка која предизвикува голема возбуда и страст. Многу почесто слушаме за машките фантазии и за тоа што мажите посакуваат во кревет....

Открија мажите како знаат дали жената ќе биде добра во кревет

Неодамна била спроведена анкета меѓу машката популација со најчестите прашања за сексот, па во продолжение прочитајте што одговориле. Како однапред можат да препознаат дали жената...

Популарно