Бујната Босанка Ајда е нова балканска Инстаграм кралица

0
718

Со над 174.000 Инстаграм следбеници и доволно провокативен и сексапилен телесен „материјал“ за брзо и прогресивно зголемување на таа армија обожаватели, Ајда е новата балканска кралица на оваа социјална платформа.


View this post on Instagram

Thinking about you

A post shared by Ajda (@ajda_____) on

Нејзиниот профил е полн со секси фотографии на кои без задршка ги експонира своите бујни облини. Како сите таканаречени „инфлуенсерки“, Ајда често е на пат и добар дел од одморот го минува позирајќи за фотките со кои потоа стекнува нови обожаватели на интернет.


View this post on Instagram

A post shared by Ajda (@ajda_____) on

Живее во Словенија, но голем дел од нејзините Инстаграм фотки се направени на други, егзотични места, на разни страни од светот.


View this post on Instagram

A post shared by Ajda (@ajda_____) on


View this post on Instagram

Sun energy • #cuba

A post shared by Ajda (@ajda_____) on


View this post on Instagram

#nightout

A post shared by Ajda (@ajda_____) on


View this post on Instagram

I live my dreams with my love.

A post shared by Ajda (@ajda_____) on


View this post on Instagram

Olaa..

A post shared by Ajda (@ajda_____) on

Извор: taratur.mk

 

Коментирај