Бритни Спирс се врати во топ форма: Ужива со 12 години помладиот дечко

0
464

Поп ѕвездата Бритни Спирс се врати на здравите навики и начин на живот по напуштањето на психијатриската болница и е во одлична телесна форма. Таа беше фотографирана од папараците како уживе на приватна јахта со нејзиното 12 години помладо момче.

Ако се суди според фотографиите поставени на социјалните мрежи пејачката Бртни Спирс се врати во топ форма и со сите сетила ужива во љубовта со 12 години помладиот Сем Асгари.

 

Поп ѕвездата Бритни Спирс се врати на здравите навики и начин на живот по напуштањето на психијатриската болница и е во одлична телесна форма. Таа беше фотографирана од папараците како уживе на приватна јахта со нејзиното 12 години помладо момче.

Ако се суди според фотографиите поставени на социјалните мрежи пејачката Бртни Спирссе врати во топ форма и со сите сетила ужива во љубовта со 12 години помладиот Сем Асгари.

25-годишниот Асгари беше нејзина најголема поддршка за време на емоционалната и психичка криза која Спирс очигледно веќе ја преброде.

Бритни по напуштањето на болницата му се посвети на здравиот начин на живот и вежбањето.

Извор:Таратур.мк

Коментирај