Бомба на „Сан Паоло“: Секси Бразилка ги излуде навивачите на Наполи

0
43

Навивачите на Наполи за време на натпреварот протов Болоња, повеќе гледаа во атрактивната Бразилка Деса Нунес, која дојде да го поддржи омилениот клуб, отколку на случувањата на теренот.

Деса веднаш стана хит на Апенините, која навистина изгледа прекрасно во синиот дрес на Наполитанците.

Станува збор за бразилска манекенка која е голем фан на Наполи.

Sportski.mk

Коментирај