Болно: За роденденот на Врањеш бившата сопруга се маскирала во Карлеуша

0
352

Триесеттиот роденден на фудбалерот Огњен Врањеш е топ тема во регионот. Српските медиуми откркиваат која е зеленокосата девојка на роденденот, на кој главна ѕвезда на поранешниот љубовник на Карлеуша, беше нејзината ривалка Цеца Ражнатовиќ.

Според фотографиите објавени на Курир.рс, станува збор за неговата поранешна сопруга Даниела, со која беше во брак додека беше во врска со Јелена.
Улогата на Даниела била да биде покрај заедничката ќерка, која заедно со татка си го прославуваше петтиот роденден.

2029023_1601-vanjes-5_ff-480x640

На социјалните мрежи ѝ порачале дека иако убаво изгледа болно е да се преправа во ривалката.

Извор: република.мк

Коментирај