#Бојкотирам открива нова драма во Собранието: „Заклучени” тројца пратеници

0
1061

Движењето #Бојкотирам преку Твитер профилот открива дека денеска во Собранието се повторува драмата од 19 октомври кога пратенички беа под притисок убедувани да гласаат за промена на името.

#Бојкотирам не открива за кои тројца пратеници се работи сега.

Коментирај