Без облека на минусни температури: Убавата Кендал позира како што никој друг не би се осмелил (ФОТО)

0
580

Кендал Џенер се искачи на врвот на планина со снег за да се слика  и да заработи уште некој милион за себе.

Сето ова не би било толку чудно, ако тоа не го направеше без облека на себе, на минусни температури.

Позира само во розов танга костим за капење и длабоки чизми за снег.

View this post on Instagram

fuck it’s cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Коментирај