Без лажен срам: Мајли Сајрус тасма гола на плажа

0
1372

Во нејзин контроверзен и провокативен стил, Мајли Сајрус гола на плажа ги најави своите идни работни планови.

Мајли на Инстаграм објави фотка на која е скоро гола. Популарната пејачка на фотографијата на себе има само голем жолт шешир и евидентно е дека нема ништо друго на себе.


View this post on Instagram

Festival season is here , I’m queer , and ready to party! 🌈🌈🌈 lets go summer 2019!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

„Пристигнува сезоната на фестивалите, подготвена сум за забава“, напишала Мајли во описот на фотографијата, најавувајќи ги на тој начин големите настапи кој ги планира во следниот период.

Извор: taratur.mk

Коментирај