Бесна како рис, Карлеуша се огласи со нова порака на Инстаграм

0
374

Скандалот околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не стивнува. Сега пејачката доживеа уште една непријатност со објавувањето на најнови пораки кои си ги разменувале со фудбалерот.

Поради тоа таа напиша порака на својот Инстаграм профил од која се гледа дека е бесна како рис.

Кога го*ната ќе се здружат и со заеднички сили удрат на една жена… Токму тоа покажува колку таа е опасна ѕверка, напишала изреволтирано Јелена.

jk-640x527

Скандалот околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не стивнува. Сега пејачката доживеа уште една непријатност со објавувањето на најнови пораки кои си ги разменувале со фудбалерот.

Поради тоа таа напиша порака на својот Инстаграм профил од која се гледа дека е бесна како рис.

-Кога го*ната ќе се здружат и со заеднички сили удрат на една жена… Токму тоа покажува колку таа е опасна ѕверка, напишала изреволтирано Јелена.

Извор:republika.mk

Коментирај